LiuGong Avrupa distribütörleri Polonya’da buluştu

LiuGong Europe, Avrupa operasyonlarının merkezi olan Polonya’da “Vision 2020” temasıyla 2019 Avrupa Distribütör Konferansı düzenlendi. 25’ten fazla ülkeden toplam 100’ün üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan konferansa, Uygunlar Dış Ticaret A.Ş’yi temsilen Satış Koordinatörü Nazmi Güven katıldı

25 ülkeden 100’ün üzerinde katılımcı ağırlandı

14-16 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte LiuGong Avrupa distribütörleri, endüstri birlikleri liderleri, ortaklar, hükümet yetkilileri ve LiuGong liderleri ve çalışanları, geçen yılki başarıları kutlamanın yanı sra 2020 ve daha sonraki vizyonu paylaşmak için bir araya geldi. Etkinliğin bir parçası olarak, LiuGong Avrupa Yeni Avrupa Eğitim Merkezi’ni de resmi olarak açtı. Bu yeni eğitim merkezi, LiuGong ürünleri hakkında bayi ağı için özel eğitim programları sağlayacak. Vision 2020’nin açılış konuşmasını yapan LiuGong Grubu Başkanı Zeng Guang; “Biz küresel bir şirketiz ama yerelde başarılı olmak işimiz için kilit bir faktör. Bu etkinlik benim için çok önemli, çünkü bana yabancı pazarlarla tanışma ve sizinle konuşma fırsatı veriyor. Hepinizin bildiği gibi, araştırma-geliştirme, kalite geliştirme, bilim ve yenilikçilik yatırımlarımızı önemli ölçüde artırdık. Avrupa’da tasarlamayı, Avrupa’da üretmeyi ve makinelerimizi Avrupa’dan desteklemeyi taahhüt ediyoruz. Ancak, her şeyden önce, Avrupalı ​​iş ortaklarımıza, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye dayanan, sürdürülebilir ve karlı bir iş kurarak başarının tadını çıkarmaları için destek vermeye kararlıyız. Önümüzdeki 2 gün boyunca, bu yeniliklerin devam ettiğini göreceksiniz. Bu etkinliğin teması, 2025’teki iddialı stratejik vizyonumuzu destekleyen Vision 2020 oldu” şekline konuştu.


Avrupa standartlarında üretim

LiuGong Avrupa Başkanı Howard Dale ise Vision 2020’yi değerlendirdiği konuşmasında; “Vision 2020, 2 büyük taahhüt içeriyor. Birincisi, yatırım planımızı sunmak ve ikincisi de bayilerimizle birlikte pazar fırsatlarından yararlanabilmek için işimizi hızlandırmakla ilgili. LiuGong’un küresel olarak büyük hedefleri var ve Avrupa’da başarılı olmayı taahhüt ediyoruz. Bunun anahtarı, Avrupa’daki büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmemize ve en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti ve desteği sunmamıza yardımcı olmak için oluşturulmuş 5 aşamalı yatırım planımız oldu. Yatırımlarımız üretim, satış ve parça dağıtımı, Avrupa genel merkezi, insanlar ve en önemlisi Ar-Ge’yi hedeflemektedir. Bugüne kadar bu beş alanda önemli yatırımlar yaptık.  Bayilerimizin her uygulamada kazanmasına yardımcı olmak için, kompakt ekskavatörler, orman tekerlekli ekskavatörleri ve yıkım ekskavatörleri ile yeni segmentlere giriyoruz. LiuGong’da inovasyon yaratıyoruz, kopyalamıyoruz.  Yakın zaman içerisnde 4180D greyderimiz Red Dot Ödülü kazandı. Bunu sağlayan özel bir tasarım stüdyomuz var. Şimdi, ekskavatörler için yeni bir ar-ge merkezi kurma sürecindeyiz. Bu yatırım, Avrupa genelindeki pazarların ve müşterilerin ihtiyaçlarını önceden tahmin etmeye devam etmemizi sağlayacaktır. Avrupa’da ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz. Onları Avrupa’da Avrupa standartlarına göre test ediyoruz. Onları Avrupa’dan destekliyoruz.” dedi.